Září 2010

Upload 36 shoots of Robert Pattinson

26. září 2010 v 16:04 | Veronique* |  Robert Pattinson • Edward Cullen
Jak už jsem Vám psala v předchozím článku, v podstatě jsem polovinu září trávila jenom přidáváním photoshootů Kristen Stewart a Roberta Pattinsona, kterých je vážně hodně. Neříkám, že by mě to nebavilo, ale za chvíli jsem myslela, že už se z přidávání fotek zblázním. Jediná pozitivní věc je ta, že Robertovo photoshooty jsou vážně nádherné (kromě těch, kde začínal s modelingem xD).

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Gallery Link:
036x Robert Pattinson - Photoshoots

Upload 58 shoots of Kristen Stewart

25. září 2010 v 23:02 | Veronique* |  Kristen Stewart • Bella Swan
Určitě si musíte říkat, jak se za tu dobu, co tenhle blog vlastním (což je asi 3 týdny), strašně ulejvám a nic nedělám. Možná jste si toho všimli, možná ne, ale přidávala jsem především photoshooty zbývajících herců do galerie. Zatím moc úspěšná nejsem, ale jako jeden z velkých milníků vidím to, že jsem přidala všech zatím zveřejněných 58 photoshootů Kristen Stewart.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Gallery Link:
058x Kristen Stewart - Photoshoots


Everything´s New!

10. září 2010 v 18:00 | Veronique* |  Diary
© Eclipse-Online
Ahoj,
myslím si, že mě někdo z vás zná, kdo ne, tak ať čte.
Jmenuju se Veronika, stejně jako Vicky, která tenhle blog založila, ale moje přezdívka je francouzské Veronique*. Můj blog je vampire-diaries-cz.blog.cz a je o seriálu Upíří deníky, který možná znáte. Tenhle blog, který jsem si za tu krátkou dobu působení Vicky opravdu zamilovala, a proto jsem se ho ujala, když se Vicky rozhodla ho někomu darovat.

Vím, že většina z vás Vicky milovala a já doufám, že si s vámi budu rozumět stejně dobře. Vím ale, že nikdy nenahradím tak dobrého, vtipného a ochotného člověka, jako je Vicky. Nemyslete si, že jsem tady, abych zastupovala Vicky. Uchotná jsem, vtipná občas a dobrá? (To nevím :D) .. Každopádně jsem se tohoto blogu ujala, protože jsem ho měla od začátku ráda jako asi většina z vás. Možná sem přestanete chodit, kvůli tomu, že jsem tu já a ne Vicky. Chtěla bych se vás tedy zeptat, jestli budete chtít být Affs i nadále.

Možná se ptáte, co mám s blogem v plánu.
Rozhodně budu pokračovat v tom, co začala Vicky. Hodlám přidávat novinky, obíhat sbé, ale nijak se za novinkami honit nebudu. Tenhle rok budu dělat příjímačky na gymnázium, a tak bych chtěla mít dobré známky na průměr do přihlášek. Doufám, že to pochopíte a zamyslíte se nad tím, že blog také není všechno to, pro co žijeme. Jsou i jiné, hezčí, věci, které stojí za to, abychom je prožili. (OMG! To jsem se zase pustila do filozofie :D)

Prosím napište mi, jestli si vám mám nechat v seznamu Affs :)
V*
.................................................................................................................................................

archiv | copyright 2010 | © eclipse-online.blog.cz | search


http://i44.tinypic.com/t6qlat.jpg


My fanclubs:
~~